Video

Svatební video

Protože si uvědomujeme, že svatební den je jeden z těch nejdůležitějších momentů v životě, nenecháváme nic náhodě a pečlivě se na tento den připravujeme.

Předsvatební schůzka

Před samotnou svatbou se s vámi vždy osobně setkáme a poslechneme si vaše představy. Společně vymyslíme podobu videa, dáme vám náměty na přemýšlení a oživení videa. Snažíme se vyjít vstříc vašim představám.
Zároveň rádi poradíme, jak video ozvláštnit, co se hodí a co naopak ne. Vždy máme několik tipů v rukávu. Vybereme místo natáčení, domluvíme se na rekvizitách, programu, časech a ostatních detailech.

Čas nehraje roli

Vždy osobně na předsvatební schůzce říkáme, že čas roli nehraje! Když se domluvíme, že budeme mít tu čest natáčet vaši svatbu, budeme ji natáčet celou.

No stress…

Samotný den je pro novomanžele velmi náročný. My to chápeme, a proto se snažíme tento den zpříjemnit a další stres nepřidávat. Nemáme omezenou dobu natáčení svatebního dne. Proto nemáme nabídku ve formě 4 hodiny natáčení za… a nebo od 8:00 do 16:00.

My jsme na svatbě od doby, kterou si dohodneme, obvykle od rána až do pozdního večera. Zkrátka dokud je co natáčet, nebo podle individuální domluvy, tam jsme! Nemusíte se tak starat o to, zda se vše stihne natočit. Stihne!

Výsledek

Výsledná videa jsou dvě: klip a film.

Klip je krátký videoklip zpracovaný nejčastěji na délku jedné skladby tak, aby vystihoval atmosféru skladby a také vaše přání.

Film je pak průřezem celého dne. Oproti klipu je více popisný a dokumentární s originálím zvukem prokládaný hudbou. Monituruje celý den od ranních příprav, přes obřad a zvyky až po večerní zábavu. Může obsahovat vzkazy rodinných příslušníků a blízkých a spoustu dalšího. Délka bývá mezi 30–60 minutami.

Oboje pak odevzdáváme na USB flash disku.

Ostatní tvorba

Zabýváme se rovněž tvorbou hudebních videoklipů, produktových a jiných videí.
Natáčení a tvoření nás baví a rádi zkoušíme nové věci a výzvy. Máte-li nápad, námět, na natáčení neváhejte nás kontaktovat. Rozhodně nemáte co ztratit, zpráva přes kontaktní formulář je zdarma. Třeba Vás alespoň nesměrujeme, kam se obrátit, nebo dáme nový podnět, pokud bychom se nedohodli na spolupráci.